اپلیکیشن

از شلوغی وسایل نقلیه عمومی با خبر شوید!

گوگل مپ به تازگی قابلیت جدید را افزوده است که به کمک آن کاربران میتوانند از وضعیت شلوغی وسایل نقلیه عمومی با خبر شوند.

همانطور که میدانید گوگل مپ در تلاش است که قابلیت هایی را به مرور زمان به اپلیکیشن خود اضافه کند تا کاربران با استفاده از آن بتوانند راحت تر و سریع تر به مقصد برسند.

تیم گوگل در ارتباط با این موضوع عنوان کرد: شاید بارها برای شما پیش آمده باشد در هوای گرم سوار وسایل نقلیه عمومی شلوغ شده باشید و از قرار گرفتن در آن وضعیت بسیار ناراحت و کلافه باشید به همین خاطر ما تصمیم گرفتیم این قابلیت را به اپلیکیشن گوگل مپ اضافه کنیم تا شما بتوانید از میزان شلوغی وسایل نقلیه عمومی مطلع شوید و سفرهای راحت تری را با اینگونه وسایل انجام دهید.

اما شاید سوال برای شما پیش بیاید که گوگل چگونه از میزان شلوغی وسایل نقلیه عمومی باخبر میشود؟

در ارتباط با این موضوع باید گفت گوگل با پرسش هایی از کاربرانی که در وسایل نقلیه عمومی قرار دارند گزارشی از میزان شلوغی این دسته از وسایل نقلیه مانند: مترو و اتوبوس تهیه می کند و در مقابل کاربرانی که در ایستگاه ها منتظر مترو و اتوبوس هستند میتوانند به کمک گزارش هایی که گوگل از کاربرانش دریافت کرده از میزان شلوغی مترو و اتوبوس با خبر شوند.

همچنین گفته شده است گوگل در آپدیت جدید خود زمان رسیدن اتوبوس یا مترو به ایستگاه را نمایش می دهد یا به بیان دیگر به شما میگوید چه مدت را باید منتظر بمانید تا اتوبوس یا مترو بعدی برسد.

همچنین با انتخاب مبدا و مقصد زمان رسیدن شما به مقصد با استفاده از وسایل نقلیه عمومی را اعلام میکند. و در پایان باید ذکر کرد این قابلیت از روز پنجشنبه هفته گذشته در 200 شهر جهان فعال شده است و کاربران iOS و اندروید میتوانند از این قابلیت استفاده کنند.

منبع: techcrunch

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا