حالت شب
اپلیکیشن

قابلیت جدید دایرکت اینستاگرام

حالت شب

به تازگی قرار است اینستاگرام قابلیت جدیدی را به بخش دایرکت اپلیکیشن خود اضافه کند که به وسیله آن کاربران میتواند راحت تر افراد و محتواهای مورد علاقه شان را پیدا کنند.

همانطور که میدانید امروزه اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی بین افراد محسوب می شود و خیلی از افراد زمان زیادی در این شبکه میگذارنند.

همچنین اینستاگرام سعی دارد روز به روز قابلیت های جدیدی را اضافه کند تا بتواند افراد بیشتری را جذب اپلیکیشن خود کند.

اما به تازگی اینستاگرام قابلیت جدیدی را به اپلیکیشن خود افزوده است که به وسیله آن افراد میتوانند سریع تر دوستان و محتواهای مورد علاقه خود را پیدا کنند.

این قابلیت به این صورت است که زمانی که فردی برای شما در دایرکت پیامی و یا یک پست را ارسال کند در پایین آن پیام افراد و یا پست های دیگر برای دیدن به شما پیشنهاد می شود.

اینستاگرام در خصوص این قابلیت عنوان کرد:

ملاک ارائه پیشنهادات به هر فرد پست هایی که او تماشا می کند و یا افرادی که او در این اپلیکیشن دنبال می کند است نه متن پیام های دایرکت.

همچنین به نظر می رسد در آینده اینستاگرام تصمیم دارد از این قابلیت برای تبلیغات و به عنوان راهی برای کسب درآمد هم استفاده کند. در انتها باید گفت این قابلیت در حال حاضر برای تعداد محدودی از اکانت ها فعال شده و مشخص نیست چه زمانی به صورت همگانی برای تمام اکانت ها فعال می شود.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن