اپلیکیشن

قابلیت جدید Google Photos

حالت شب

گزارشات دریافتی نشان می دهد شرکت گوگل قابلیت جدیدی را به اپلیکیشن Google Photos اضافه کرده است که به واسطه آن کاربران میتوانند به صورت دستی افراد را در عکس ها تگ کنند.

Google Photos یکی از اپلیکیشن های شرکت گوگل میباشد که در زمینه مدیریت حرفه ای تصاویر موبایل و یا تبلت های اندرویدی مورد استفاده کاربران قرار میگیرد.

اپلیکیشن Google Photos قابلیت های فراوانی دارد که یکی از کاربردی ترین آنها تشخیص خودکار چهره افراد در تصاویر و دسته بندی آنها میباشد.

اما این قابلیت گاهی اوقات قادر به شناسایی خودکار برخی از چهره ها در تصاویر نبود که این مسئله یکی از نقص های این اپلیکیشن به حساب می آمد.

اما به تازگی گوگل برای رفع این مشکل قابلیت جدیدی را به اپلیکیشن Google Photos افزوده است که در صورتی که در یک عکس این اپلیکیشن نتواند به صورت خودکار چهره ها را شناسایی کند کاربر میتواند به صورت دستی چهره های شناسایی نشده را تگ کند.

البته در این قابلیت یک نکته قابل توجه وجود دارد و آن نکته این است که تنها در صورتی که اپلیکیشن Google Photos چهره ای را تشخیص دهد ولی نتواند آن را شناسایی کند کاربر می تواند به صورت دستی شخص مورد نظر را تگ کند ولی اگر Google Photos نتواند چهره ای را در یک تصویر تشخیص دهد کاربر نمی تواند به صورت دستی فرد مورد نظر را تگ کند.

در آخر باید گفت این قابلیت در حال حاضر برای تعداد محدودی از کاربران فعال شده است و به تدریج برای تمام کاربران فعال خواهد شد.

منبع: theverge

امتیاز کاربران: 5 ( 1 رای)
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن