حالت شب
اپلیکیشن
موضوعات داغ

چت گروهی در استوری اینستاگرام

حالت شب

خبرها نشان میدهد به تازگی استیکر چت گروهی به بخش استوری اینستاگرام افزوده شده است که به کمک آن کاربران میتوانند دوستان خود را به گفتگوی گروهی دعوت کنند.

همانطور که میدانید اینستاگرام سعی دارد هر روز قابلیت های جدیدی را به اپلیکیشن خود اضافه کند تا بتواند نسبت به سایر اپلیکیشن ها مخاطبان بیشتری را جذب کند همچنین به دلیل اینکه بخش استوری اینستاگرام یکی از بخش های پرکاربرد و مورد علاقه کاربران می باشد، اینستاگرام سعی می کند هر از چند گاهی قابلیت های جدیدی به این بخش اضافه کند.

بنابر گزارشات دریافتی اینستاگرام به تازگی استیکر جدیدی را به جمع سایر استیکرهای بخش استوری افزوده است که با استفاده از آن کاربران قادر خواهند بود دوستان و یا طرفداران خود را به چت گروهی دعوت نمایند.

این استیکر Join Chat نام دارد که نحوه کارکرد آن به این صورت است که زمانی کابر میخواهد عکس و یا ویدیویی را در استوری صفحه خود قرار دهد می تواند این استیکر یا همان برچسب را به استوری خود اضافه کند و سپس کابرانی که استوری آن شخص را مشاهده می کنند میتوانند با کلیک بر روی آن استیکر برای صاحب پیج درخواست پیوستن به چت گروهی را ارسال کنند.

Join Chat Story
Join Chat Story

سپس صاحب پیج از بین درخواست های ارسال شده برای پیوستن به چت گروهی میتواند هر کدام را که میخواهد قبول کند تا آن افراد به چت گروهی افزوده شوند.

Join-Chat-Sticker
Join-Chat-Sticker

قابل ذکر است این چت گروهی در محیط دایرکت اینستاگرام انجام می شود و هر فردی که در چت گروهی قرار دارد میتواند هر زمان که خواست از چت خارج شود.

و در آخر باید ذکر کرد این استیکر به صورت عمومی برای تمام کابران فعال شده است و ممکن است برای برخی دیگر کمی زمان ببرد تا بتوانند از این استیکر استفاده کنند.

منبع: techcrunch

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن