تکنولوژیخودرو

قابلیت جدید خودروهای اسکودا

حالت شب

به تازگی شرکت اسکودا قابلیت جدیدی را به خودروهای خود افزوده است که والدین میتوانند با استفاده از آن فرزندان خود را کنترل کنند.

شرکت خودرو سازی اسکودا که متعلق به جمهوری چک میباشد به تازگی قابلیت جدیدی را به خودرو های خود افزوده است که به وسیله آن والدین میتوانند فرزندان خود را کنترل کنند.

گزارشات حاکی از آن است که این قابلیت از طریق اپلیکیشن اسکودا کانکت ارائه شده است که والدین زمانی که خودرو را به فرزندان خود قرض می دهند میتوانند برای آنها محدوده مشخصی را تعیین کنند تا فقط در آن محدوده اجازه حرکت داشته باشند.

Skoda-Connect-App
Skoda-Connect-App

این قابلیت به کمک سیستم ژئوفنس خودرو کار می کند که زمانی که والدین منطقه سبز رنگی را برای تردد فرزندانشان انتخاب می کنند فرزندان میتوانند آزادانه در این منطقه با خودرو حرکت کنند اما اگر از منطقه مشخص شده خارج شوند بر روی اپلیکیشن به والدین هشدار داده می شود.

همچنین والدین می توانند چندین منطقه قرمز رنگ را بر روی نقشه تعیین کنند تا اگر فرزندان با خودرو وارد آن مناطق شوند بر روی اپلیکیشن به والدین هشدار داده شود.

همچنین یکی دیگر از قابلیت های این اپلیکیشن اسکودا کانکت این است که والدین می توانند ساعات و روزهای مشخصی را تعیین کنند تا فرزندانشان تنها در همان روزها و ساعات مشخص شده بتوانند از خودرو والدینشان استفاده کنند. در واقع می توان گفت هدف شرکت اسکودا از ارائه این قابلیت این است که زمانی که والدین در سفر هستند بتوانند از راه دور خودرو خود را به راحتی کنترل کنند.

منبع: mehrnews

امتیاز کاربران: 5 ( 1 رای)
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن