حالت شب
حالت شب
موبایل

گلکسی فولد جدید با قابلیت 5G

حالت شب

نسخه LTE گلکسی فولد،گوشی تاشوی سامسونگ با اینکه مدتی پیش در بازار عرضه شده بود با مشکلات زیادی روبه رو شد که به زودی نسخه جدید آن با قابلیت 5G در بازار عرضه می شود.

نسخه جدید این گوشی که به زودی وارد بازار جهانی می شود قابلیت اتصال به شبکه 5G را داراست.در حال حاضر سامسونگ نسخه جدید گوشی تاشوی خود را برای برخی از اپراتور های کره جنوبی ارسال کرده تا آنها این نسخه را مورد بررسی قرار دهند.

یکی از مهم ترین مشکلات نسخه LTE این گوشی برآمدگی میانه صفحه نمایش آن بود که واکنش بسیاری از طرف خریداران این گوشی داشت و به نقل از یکی از مدیران سامسونگ این مشکل اکنون درحال برطرف شدن است و به طور قطعی نسخه ای جدیدتر و با قابلیت 5G در آینده ای نزدیک وارد بازار می شود.

نسخه LTE و 5G این گوشی از نظر شکل ظاهری تفاوتی باهم ندارند و بیشتر ویژگی های این دو تقریبا یکسان است اما در نصب سیمکارت و ظرفیت باتری تفاوت نسبتا چشمگیری باهم دارند. نسخه LTE گلکسی فولد قابلیت نصب دو سیمکارت را دارد و ظرفیت باتری آن 4380 میلی آمپر است.اما در مقابل نسخه 5G این گوشی قابلیت نصب تنها یک سیمکارت را دارا است و ظرفیت باتری آن 4235 میلی آمپر است.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن