موبایل

اقدام قابل تقدیر اپل برای مبارزه با بیماری ایدز

حالت شب

خبرهای دریافتی حاکی از آن است که شرکت اپل تصمیم دارد برای کمک به مبارزه با بیماری ایدز به ازای هر خرید از Apple Pay، یک دلار اهدا نماید.

همانطور که میدانید RED سازمانی است که به کمک برندهای سراسر دنیا برای مبارزه با بیماری ایدز آگاهی مردم را افزایش می دهد و برای صندوق جهانی پول جمع آوری می کند.

بر همین اساس گزارشات دریافتی نشان میدهد شرکت اپل به تازگی با همکاری سازمان RED تصمیم گرفته است به ازای هر خریدی که در بازه زمانی 25 نوامبر تا 2 دسامبر از طریق اپل پی در اپل استور ها انجام می شود یک دلار به صندوق جهانی برای مبارزه با بیماری ایدز اهدا کند.

RED سازمانی است که به کمک برندهای سراسر دنیا برای مبارزه با بیماری ایدز آگاهی مردم را افزایش می دهد و برای صندوق جهانی پول جمع آوری می کند.

همچنین گفته شده تمام مبالغ جمع آوری شده به برنامه های مربوط به مبارزه با بیماری ایدز در جنوب صحرا آفریقا اختصاص می یابد.

البته قابل ذکر است که شرکت اپل در گذشته نیز با سازمان RED نیز همکاری داشته است. اگر به خاطر داشته باشید شرکت اپل در گذشته برای مبارزه با بیماری ایدز آیفون های قرمز رنگ نیز تولید کرده است که با انجام این کار بیش از 200 میلیون دلار نیز اهدا کرده است.

منبع: 9to5mac

امتیاز کاربران: 5 ( 1 رای)
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن