حالت شب
علم و دانش

شروع تازه اوبر در آسمان ملبورن

حالت شب

شرکت اوبر (uber) بزرگترین شرکت تاکسی آنلاین جهان است که سالهاست به دنبال حمل و نقل آسان تر و ارزانتر مسافر است و اکنون یکی از بزرگترین ایده هایش،راه اندازی تاکسی های پرنده است به طوری که در شرایط آلودگی هوا و ترافیک خیابان ها مسافران بتوانند به صورت هوایی سفر کنند.

شرکت اوبر از سال 2016 به دنبال اجرا کردن این ایده خود است که ایده جدید این شرکت به کاهش ترافیک در خیابان های پر ترافیک و آلودگی آب و هوا کمک می کند و باعث آسایش و رفاه مردم می شود در حمل و نقل آنها می شود.

اوبر نام این تاکسی ها را به طور رسمی اوبر ایر (Uber air) معرفی کرده است که هدفش جابجایی مردم در میان ایستگاه های مخصوص اوبر ایر که اسکای پورتس (Skyports) نام دارد است.شرکت اوبر تاکسی های پرنده خود را تا سال آینده به صورت آزمایشی در ملبورن راه اندازی می کند و تا سال 2023 به صورت رسمی و تجاری کار خود را در آسمان ملبورن آغاز می کند. البته قابل ذکر است که اوبر در گذشته راه اندازی این تاکسی ها را در شهر های لس آنجلس و دالاس عنوان کرده است و اخیرا ملبورن هم در این لیست جای گرفته است.

بر اساس نتایج بدست آمده از نظرسنجی که راجع به طراحی کابین اوبر ایر از مردم شده بود،شرکت سفران (Safran) طراحی کابین این تاکسی ها را به عهده گرفت که هدف این شرکت ایجاد وزن و هزینه اضافی نیست بلکه افزایش سرعت در حمل و نقل مسافران است.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن