تکنولوژی

میز هیجان انگیز چند کاره!

اخیرا یک شرکت فناوری میزی را تولید کرده است که امکاناتی را از جمله: شارژ دستگاه های الکترونیکی، یخچال و پخش موسیقی را برای کابران فراهم می سازد.

با گذشت زمان شرکت هایی که در زمینه تکنولوژی فعالیت می کنند سعی بر این دارند وسایلی را تولید کنند که تا به حال وجود نداشته اند و همچنین مردم بتوانند با استفاده از آنها راحت تر زندگی کنند.

برهمین اساس شرکتی به نام Coosno میز هوشمندی را تولید کرده است که میتواند امکانات منحصر به فرد و هیجان انگیزی را در اختیار کاربران قرار دهد.

این میز هوشمند دارای سیستم پخش موسیقی، یخچال، شارژ بی سیم و با سیم دستگاه های هوشمند دستیار صوتی گوگل، نمایشگر دایره ای شکل و یک کشو میباشد.

Smart Table 3
Smart Table 3

اما در ادامه می خواهیم به جزئیات قابلیت های ذکر شده بپردازیم:

برای پخش موسیقی به کمک این میز کاربران می توانند گوشی و یا تبلت خود را به کمک بلوتوث یا به وسیله درگاه 3.5 میلی متری صدا به این میز متصل کنند و سپس آهنگ مورد نظر خود را پخش کنند.

همچنین با استفاده از نمایشگر LED دایره ای شکلی که بر روی میز تعبیه شده است کابران می توانند فایل های تصویری خود را به کمک آن پخش و تماشا کنند.

همچنین اگر افرادی درحال صرف نهار یا شام پشت این میز باشند و بخواهند نوشیدنی میل کنند می توانند با استفاده از دستیار صوتی به میز فرمان دهند که یخچال آن باز شود و پس از دریافت این فرمان توسط میز نیم دایره بالایی این میز به سمت بالا باز می شود و کابران میتوانند نوشیدنی هایی را که در یخچال این میز گذاشته اند را بردارند. همچنین باید گفت یخچال این میز قادر است 68 قوطی نوشیدنی را در خود جای دهد.

Smart Table 2
Smart Table 2

همچنین گفته شده این میز دارای دو درگاه USB و دو پریز برق میباشد که با استفاده از آن افراد می توانند دستگاه های الکترونیکی خود را به صورت بی سیم و با سیم شارژ کنند.

البته باید گفت برای استفاده از پریز برق این میز باید ابتدا این میز به برق وصل شود.

Smart Table
Smart Table

همچنین گزارشات حاکی از آن است که این میز مجهز به دستیار هوشمند گوگل (Google Home) میباشد که کاربر میتواند با آن ارتباط برقرار کند.

به عنوان مثال افراد میتوانند با دستیار هوشمند این میز وسایل خانه را کنترل کنند یا آب و هوای روزهای آینده را از او بپرسند.

البته باید گفت به کمک اپلیکیشنی که با این میز سازگار است کابران اندروید و iOS میتوانند از امکانات آن استفاده کنند.

و در نهایت این میز دارای یک کشو میباشد که افراد میتوانند وسایل مختلف خود را در آن بگذارند.

و در آخر باید ذکر کرد این میز در دو سایز بزرگ و کوچک تولید خواهد شد که قیمت سایز بزرگ آن 999 دلار و قیمت سایز کوچک آن 799 دلار میباشد و همچنین قرار است این میز در ماه فوریه وارد بازار شود.

منبع: ogadget

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا